Šeilas Darbnīca

 
 

Darbnīca atvērta un darbojas jau kopš 1997. gada. Tas mani vedina nerimtīgi piedalīties iespējami daudzos modes un dizaina projektos gadu no gada (lielākais panākums Zelta Adata - Baltijas Modes Festivāla Mode.Māksla.Mūzika balva). Pēdējā laikā tomēr vairāk esmu koncentrējusies pret-a-porter kolekcijām. Ir tomēr jauki, ja augstā mode, nedaudz ikdienai pielāgota, spēj rotāt kāda ikdienu.

Runājot par cilvēku iepriecināšanu, ārkārtīgi patīk veidot tieši kāzu tērpus un šajā jomā ir arī ievērojama pieredze. Bez ikdienai piemērotiem apģērbiem un kolekcijām modes skatei, ir bijusi iespēja veidot tērpus gan deju izrādēm, gan izrādēm Operā, arī lai rotātu mūziķus (slavenākie no tiem Modern Talking Vācijas Eirovīzijas projekts), vairākiem koriem un kur nu iztikt bez reklāmas projektiem un televīzijas raidījumu stila veidošana.

Runājot par ikdienišķu darbu, kas nebūt nav pelēks un monotons, tad bez tērpu modelēšanas un šūšanas, palīdzu atrast piemērotākos audumus, aksesuārus (apavu izgatavošana). Rotkaļi, vizāžisti, frizieri - mani draugi pie nepieciešamības palīdzēs arī Jums.


Telefons: +371 29279179

e-pasts: sheila.andersone@me.com

Šeilas Brīnišķīgo Tērpu Darbnīca